Produkt dnia
Miód wielokwiatowy
Miód wielokwiatowy

50,00 zł

szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Nagrody i wyróżnienia

 

 

KILKA SŁÓW O NAS

Miodem zajmujemy się od ponad 70 lat. Aktualnie pasiekę prowadzi Mistrz Pszczelarstwa - Stanisław Król - z pomocą żony, Beaty. Mamy 80-pniową pasiekę wędrowną, co oznacza, że nasze pszczoły wozimy na różne pożytki w całej południowej Polsce. Różnorodne rozmieszczenie uli pozwala nam uzyskać miód z różnych gatunków kwiatów, w zależności od miejscowej roślinności, co wpływa na bogactwo smaku i mnogość oferowanych wyrobów. Nasze miody sprzedajemy w Krakowie w przydomowym sklepiku oraz przez sklep internetowy.

 

OPIEKA NAD PSZCZOŁAMI I POZYSKIWANIE MIODU TO NASZA PASJA 

Miód to jedna z najcenniejszych substancji odżywczych i leczniczych, jakie daje nam natura. Składa się z węglowodanów (głównie z cukrów prostych), substancji mineralnych, związków azotowych i witamin. Zawiera duże ilości mikroelementów: potas, chlor, fosfor, magnez, wapń, żelazo, molibden, mangan i kobalt oraz witamin: A, B1, B2, B6, B12, C, kwas foliowy, pantotenowy i biotynę. Dzięki wrażliwości pszczół na toksyny jest wolny od wszelkich szkodliwych substancji. Cieszymy się, że naszą pracą możemy zadbać o Wasze zdrowie. 

 

DZIĘKUJEMY, ŻE DOCENIACIE NASZĄ PRACĘ 

Z roku na rok poszerzamy grono naszych wiernych klientów. Do naszej pracy podchodzimy z pasją - wierzymy, że jest to klucz do sukcesu i dzięki temu możemy pochwalić się licznymi nagrodami i odznaczeniami: m.in. Odznaką Hononoris Gratia, Medalem za Zasługi dla Zrzeszenia Pszczelarzy Krakowskich czy Medalem Okolicznościowy z okazji powstania 100-lecia Związku Pszczelarzy w Krakowie. Taki wyraz uznania bardzo nas cieszy i motywuje do dalszej pracy, jednak nie ma dla nas większej nagrody niż Wasze słowa, że nasz miód jest najlepszy, jaki kiedykowiek jedliście ♥

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl